fbpx

Antalya Jawline Dolgu İşlemi

Çene ucu ve çene hattının geride olması bazen ortodontik problemlerin yanı sıra kozmetik problemlere de yol açabilir. Yapısal olarak çok geride olan bir çene ucu, belirsiz biz çene hattı, boyun altı – gıdı bölgesinin olduğundan daha hacimli görünmesine, boyun- yüz geçişinin belirsizleşmesine yol açabilir. 

Bu çene hattındaki değişiklikler yapısal veya zamanla kazanılmış da olabilir.

Keskin çene hatları kadınlarda da erkeklerde de güçlü, çekici, sağlıklı ve dinç bir görünüm sağlamaktadır. Son yıllarda dolgu uygulamalarında popüleritesi en artan dolgu uygulamalarından biri olmuştur.

Çene ucu ve çene hattı bölgesi de hyaluronik asit dolgular ile şekillendirilebilir. Bu bölgede taklit edilen dokunun kemik dolgu olması nedeniyle tercih edilen dolgu malzemeleri genellikle daha sert yapıdadır.

Jawline Dolgusu Kaç ml’dir?

Dolgu uygulamalarında istenilen etkilerin görülmesi için gerekli olan dolgu miktarı kişisel özelliklere göre değişiklik gösterir. İhtiyaç duyulacak dolgu miktarı muayene sonrası belirlenir.

Jawline Dolgusu Etkileri Ne Zaman Görülür?

Etkileri hemen gözle görülür. İşlem süresi ortalama 20-30 dakikadır. Sonrasında sosyal hayata devam edilebilir. Etkileri ortalama 18 ay devam eder.

RANDEVU AL